خدمات مشتریان

رویه ارسال کالا و خدمات

کلیه سفارشات درب انتشارات قابل تحویل است. در صورتی‌ که امکان تحویل در محل انتشارت برای شما مقدور نیست، برای شما ارسال می‌کنیم. امکان ارسال کالا از طریق پست، تیپاکس، باربری، تعاونی مسافربری (اتوبوس) و هوایی امکان پذیر است. هزینه ارسال کالا از درب انتشارات برعهده مشتری گرامی‌ می‌باشد و کلیه هزینه ها به صورت پس کرایه یا تسویه در مبدا اخذ می‌گردد. امکان ارسال با پیک فقط برای خریداران تهرانی و به صورت کرایه پیک هنگام تحویل کالا مقدور است. امکان ارسال با اسنپ و یا تپسی وجود دارد. خریدار خود بایستی نسبت به گرفتن تاکسی‌های اینترنتی از مبدا انتشارات اقدام کند. کلیه هزینه های جانبی اعم از هزینه ارسال تا دفتر تیپاکس یا باربری و یا هزینه انبارداری بر عهده خریدار است.

کلیه مسائل مربوط به ارسال و مفقودی کالا تابع قوانین شرکت‌های پستی و باربری است

شرایط ضمانت کالا | شرایط بازگرداندن کالا

ضمانت کالا:

کلیه کالاهای خریداری شده از وب سایت انتشارات سفیر قلم ضمانت سلامت فیزیکی و ظاهری دارند.

در صورتی که هر کالا ایراد چاپی، صحافی، مشکل در جلد داشته باشد و بصورت کلی مشکل ظاهری داشته باشند ضمانت برگشت دارند و هزینه برگشت و مرجوعی کالا بر عهده ما می‌باشد.

ایراد کالا حداکثر ظرف یک هفته بایستی به اطلاع ما رسانده شود.

نحوه عودت و ارسال مجدد کالا به اطلاع مشتری گرامی‌ خواهد رسید.

پیگیری سفارشات

برای پیگیری سفارش، لطفا شماره سفارش و آدرس ایمیل خود را در کادرهای زیر وارد کرده و دکمه پیگیری را فشار دهید. شماره سفارش از طریق رسید و ایمیلی که به شما ارسال شده در اختیارتان قرار گرفته است.

Rate this page