30%

آموزش زبان کودکان و نوجوانان

کتاب American First Friends 3 امریکن فرست فرندز سه

۱۰۵,۰۰۰ تومان
30%

آموزش زبان کودکان و نوجوانان

کتاب American First Friends 2 امریکن فرست فرندز دو

۱۰۵,۰۰۰ تومان
30%

آموزش زبان کودکان و نوجوانان

کتاب American First Friends 1 امریکن فرست فرندز یک

۱۰۵,۰۰۰ تومان

کتاب First Friends چیست؟

کتاب First Friends یک مجموعه آموزش زبان انگلیسی برای کودکان است که توسط انتشارات آکسفورد منتشر شده است.

این مجموعه شامل سه سطح از مبتدی تا پیشرفته است و هر سطح شامل کتاب دانش آموز، کتاب کار، دفترچه فعالیت، سی دی صوتی و نرم افزار آموزشی است.

مجموعه کتاب First Friends با رویکرد ترکیبی از روش های مختلف آموزش زبان، مهارت های گوش دادن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن را در کودکان تقویت می کند.

کتاب First Friends چیست؟

همچنین این مجموعه با استفاده از داستان ها، شعر ها، بازی ها و تصاویر جذاب، علاقه کودکان را به یادگیری زبان انگلیسی بالا می برد. کتاب First Friends یک منبع مناسب برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان در خانه یا مدرسه است.

بررسی ساختار کتاب first friends

کتاب first friends در سه سطح، برای زبان‌آموزان نوآموز و گروه سنی نونهالان توسط انتشارات آکسفورد به چاپ رسیده است. اصول آموزش کتاب first friends۳ و سایر جلد‌های آن استفاده از ترانه‌ها، داستان‌های کوتاه و بازی‌های کودکانه‌ای است که به‌صورت هدفمند برای افزایش تعامل زبان‌آموزان با محیط و با یکدیگر طراحی شده است.

هرکدام از کتاب‌ها از ۱۰ بخش تشکیل شده که هر بخش حدود ۶ درس را پوشش می‌دهد.

ساختار آموزشی کتاب‌های first friends دارای چهارچوب مشخصی است؛ در ابتدای هر درس فرصتی برای آشنایی با واژگان جدید خواهیم داشت و تمام نکات مربوط به آن‌هارا بررسی می‌کنیم (تمرین تلفظ لغات) سپس از کاربرد آن لغت در موقعیت‌های کاربردی زندگی آگاه می‌شویم.

ماجرای جذابیت کتاب‌های فرست فرندز به همین بخش ختم نمی‌شود! در هرکدام از این سه کتاب به فراخور سطح و موضوع درس‌ها، همه مطالب آموزشی با جادوی شعر و داستان همراه با تفکر نقادانه یا نکات اخلاقی ارزشمند به زبان‌آموز تدریس خواهد شد.
تمرین تلفظ‌های صحیح و الفبای لاتین هم از اجزای جدانشدنی کتاب first friends است.

کتاب‌های first friends برای چه سنی مناسب است؟

مجموعه کتاب‌های first friends برای گروه کودکان نوآموز و نونهالان طراحی شده است، اما از آنجایی‌که این بازه سنی تعریف گسترده‌ای دارد، بهتر است از آموزشگاه زبان یا معلم دلخواه خود بازه سنی مناسب را جویا شوید. به‌طورکلی این مجموعه می‌تواند به کودکان ۶ تا ۷ سال و نهایتاً ۹ سال تدریس شود.