40%

آموزش زبان انگلیسی

کتاب Evolve 6 ای والو ۶

۲۸۸,۰۰۰ تومان
40%

آموزش زبان انگلیسی

کتاب Evolve 5 ای والو ۵

۲۷۶,۰۰۰ تومان
40%
40%
40%

کتاب‌های آموزش زبان Evolve ایوالو مجموعه‌ای از منابع آموزشی هستند که برای کمک به دانشجویان و معلمان در یادگیری و تدریس زبان انگلیسی طراحی شده‌اند.

این کتاب‌های آموزشی شامل متن‌ها، تمرین‌ها، فعالیت‌ها و ویدئوها  هستند که به صورت متناسب با سطح و نیازهای هر فراگیر ارائه می‌شوند.

مجموعه کتاب‌‌های Evolve  زبان‌‌‌‌‌‌‌آموز محور است و باعث می شود آن‌ها با اعتماد به نفس به زبان انگلیسی صحبت کنند. این دوره از نظر و نگاه کارشناسان آموزش زبان و دانش آموزان واقعی استفاده می کند و به مؤثرترین و کارآمدترین شیوه‌های یادگیری زبان انگلیسی نگاشته شده است

کتاب‌های آموزش زبان Evolve بر پایه دانش و تخصص مجرب‌ترین اساتید آموزش زبان و تجربه یادگیرندگان واقعی زبان انگلیسی از سراسر دنیا طراحی و تدوین شده است. سری کتاب‌های آموزش زبان Evolve با هدف تقویت دانش و مهارت انگلیسی عمومی و بالا بردن سطح اعتمادبه‌نفس زبان‌آموزان برای صحبت کردن به زبان انگلیسی وارد بازار آموزش جهانی شده‌اند.

مجموعه کتابهای آموزش زبان انگلیسی ای والو یک

معرفی کتاب آموزش زبان انگلیسی Evolve ایوالو

دوره‌های آموزشی بر پایه کتاب evolve هر چهار مهارت زبانی را به خوبی تحت پوشش قرار می‌دهند تا درنتیجه آن بیشترین پیشرفت در زبان انگلیسی برای مخاطبین اتفاق بیفتد.

  • کتاب آموزش زبان انگلیسی Evolve ایوالو یک مجموعه شش سطحی است که دانش آموزان را از سطح مقدماتی تا پیشرفته همراهی می‌کند.
  • هر سطح از کتاب Evolve ایوالو شامل چهار واحد است که هر واحد دارای چهار درس مختلف است: درس گفتار، درس خواندن، درس نوشتن و درس گرامر.
  • هر درس از کتاب Evolve  ایوالو دارای فعالیت‌های متنوع و جذاب است که به تقویت مهارت‌های زبانی، تفکر انتقادی، خلاقیت و همکاری دانش آموزان کمک می‌کند.
  • کتاب آموزش زبان انگلیسی Evolve ایوالو با استفاده از منابع و محتوای بروز و جذاب، دانش آموزان را با فرهنگ‌ها و مسائل جهانی آشنا می‌کند.

کتاب‌های Evolve ایوالو با رویکرد توسعه‌ی مهارت‌های چهارگانه زبان (شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتن) و تقویت تفکر انتقادی و خلاقانه، دانشجویان را برای موفقیت در آزمون‌ها و زندگی واقعی آماده می‌کنند.