رمان قصر آبی

رمان قصر آبی دومین اثر مشهور لوسی ماد مونتگمری است. این رمان داستان فراموش نشدنی از شجاعت و عشق دختری به نام والنسی است که هیچ عشقی را در زندگی‌اش تجربه نکرده است. والنسی یک روز تصمیم می‌گیرد که به زندگی بی‌روح و کسل‌کننده‌ای که همیشه به او تحمیل شده خاتمه دهد‌ و روزهای باقیمانده‌ی عمرش را آنگونه که دوست دارد زندگی و عشقی واقعی را تجربه کند.

۶۵.۰۰۰تومان

در انبار موجود نمی باشد

Share this product

توضیحات

لوسی ماد مونتگمری نویسنده‌ی شهیر کانادایی که عموماً با نام ال. ام. مونتگمری شناخته می‌شود در سال ۱۸۷۴ در کلیفتون واقع در جزیره‌ی پرنس ادوارد چشم به جهان گشود. شهرت او بیشتر به خاطر رمان‌ « آنشرلی » است که اورا به شهرتی جهانی رسانده است.

رمان قصر آبی دومین اثر مشهور اوست. این رمان داستان فراموش نشدنی از شجاعت و عشق دختری به نام والنسی است که هیچ عشقی را در زندگی‌اش تجربه نکرده است. والنسی یک روز تصمیم می‌گیرد که به زندگی بی‌روح و کسل‌کننده‌ای که همیشه به او تحمیل شده خاتمه دهد‌ و روزهای باقیمانده‌ی عمرش را آنگونه که دوست دارد زندگی و عشقی واقعی را تجربه کند.

من در همه‌ی زندگی سعی کردم که دیگران را راضی نگه دارم و هیچ‌وقت هم موفق نشدم. از این به بعد باید فقط خودم رو راضی نگه دارم. دیگه هیچ‌وقت نباید تظاهر به چیزی کنم. همیشه با دروغ و فرار و تظاهر زندگی کردم. گفتن حقیقت چه حس خوبی به آدم میده. شاید نتونم کاری رو که می‌خوام انجام بدم اما مجبور هم نیستم کاری رو که دوست ندارم انجام بدم.

توضیحات تکمیلی

نویسنده

لوسی ماد مونتگمری

مترجم

مریم دلیخون

تعداد صفحات

272 صفحه

چاپ

1398

شابک

978-600-7435-36-6

ناشر

انتشارات سفیر قلم