راهنمای جامع واژگان ضروری برای تافل

کتاب راهنمای جامع واژگان ضروری برای تافل نوشتۀ استیون جی. ماتیسن، یکی از معتبرترین و محبوب‌ترین آثار موجود در زمینه‌ی آموزش واژگان هست که مورد تایید و تاکید صاحب نظران آموزش زبان قرار گرفته و از منابع عمده‌ی تقویت زبان است.

۶۹.۰۰۰تومان

Share this product

توضیحات

کتاب راهنمای جامع واژگان ضروری برای تافل نوشتۀ استیون جی. ماتیسن، یکی از معتبرترین و محبوب‌ترین آثار موجود در زمینه‌ی آموزش واژگان هست که مورد تایید و تاکید صاحب نظران آموزش زبان قرار گرفته و از منابع عمده‌ی تقویت زبان است.

تافل (TOFEL) یک آزمون جامع زبان انگلیسی است که برای ورود به بیش از 4400 کالج و دانشگاه در ایالات متحده و کانادا و دیگر بخش‌های جهان، مورد نیاز است. همچنین، خارجیانی که دارای مشاغل حرفه‌ای می‌باشند، برای ادامه فعالیت‌های حرفه‌ای‌شان در آمریکا و کانادا، مرتباً به یک رتبه‌ی تافل نیاز دارند. نمره‌ی کسب شده در این آزمون، جهت پذیرش در این دانشگاه‌ها به مدت دو سال دارای اعتبار است.

کتاب راهنمای جامع واژگان ضروری برای تافل (Essential Words For The Tofel) از منابع مهم آزمون‌های تافل، آیلتس، کارشناسی ارشد، دکترا، تولیمو، ا‌ی‌پی‌تی و‌ ام‌اس آ رتی است.

تافل که برگرفته از سر واژگان Test of English as a Foreign Language به معنای آزمون انگلیسی به عنوان زبان بیگانه هست، آزمونی است که میزان توانایی افراد را در زمینه‌ی برقراری ارتباط به زبان انگلیسی در سطح دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی می‌سنجد. این آزمون توسط مؤسسه‌ ای‌تی‌اس (ETS) در دو نوع کاغذی و اینترنتی برگزار می‌شود و در بیش از نه هزار دانشگاه و مؤسسه از بیش از یکصد و سی کشور جهان مورد پذیرش قرار می‌گیرد. تافل، اولین بار در سال ۱۹۶۴ برگزار شد و از آن پس، ده‌ها میلیون نفر در این آزمون شرکت کرده‌اند.

واژگان تافل، جان مایه‌ی تافل بوده و به طور منطقی، پراهمیت‌ترین نقش زیربنایی را در مهارت‌های چهارگانه آزمون تافل شامل «مهارت خواندن» (Reading Comprehension)، «مهارت شنیداری» (Listening Comprehension)، «مهارت گفتاری» (speaking Comprehension)، و «مهارت نوشتاری» (Writing Comprehension) دارا هستند.

در طی سالیان گذشته، بسیاری از کتاب‌های منتشر شده در زمینه تافل، دچار اشکالات و خطاهای متعدد در مثال‌های هر واژه بوده‌اند. اما استیون جی. ماتیسن (Steven J. Matthiesen) در این کتاب، سعی کرده که از صحیح‌ترین و بکرترین مثال‌ها برای ۴۵۰ واژه مربوطه استفاده کند.

توضیحات تکمیلی

تعداد صفحات

256صفحه

چاپ

1397

شابک

978-600-7435-67-0

ناشر

انتشارات سفیر قلم

نویسنده

استیون جی. ماتیسن

مترجم

محمدرضا صامتی