خیلی زود دیر می‌شه!؟

کتاب خیلی زود دیر می‌شه، بر اساس کتاب «قورباغه را قورت بده!» از برایان تریسی نوشته شده است. یاسین خدامرادی نویسنده این کتاب سعی کرده فاصله بین اندیشه و عمل را طوری کوتاه کند که دوستداران موفقیت مسیر کوتاه‌تری را برای رسیدن به اهداف خود طی کنند.

تماس بگیرید

دسته بندی:

Share this product

توضیحات

یک باور باستانی حکایت می‌کند: آنچه که نوشته شود، به انجام می‌رسد و آنچه بر زبان رانده شود، فراموش می‌گردد. (آنتوان دو سنت اگزوپری)

آیا می‌دانید با صرف هر یک دقیقه برای برنامه‌ریزی، می‌توانید 10 دقیقه از وقت خود را برای انجام کار صرفه‌جویی کنید؟

کتاب خیلی زود دیر می‌شه بر اساس کتاب «قورباغه را قورت بده!» از برایان تریسی نویسنده جهانی کتاب‌های موفقیت و براساس اصول 21 گانه‌ای که خلاصه آن‌ها در همین کتاب آمده طراحی و تألیف شده است. در این کتاب سعی شده از تعاریف استفاده نشود و بیشتر راهکارهای عملی رسیدن به موفقیت، مدیریت زمان، اوقات فراغت، هدف‌یابی و اهمیت برنامه‌ریزی ذکر شود. با توجه به این مطالب و اصول 21 گانه برایان تریسی در «بخش دوم- عملی» 9 قدم عملی تا رسیدن به موفقیت طراحی شده است. پنج قدم اول مربوط به هدف‌یابی و قدم‌های ششم، هفتم و هشتم مربوط به برنامه‌های سالانه، ماهانه، هفتگی و روزانه می‌باشد. و در قدم نهم و آخر راهکارهایی برای ادامه مسیر و عمل به برنامه‌های طرح‌ریزی شده و همچنین روش‌های غلبه بر تعلل در کارها ذکر شده است.

برای کامل کردن برنامه‌ها باید از قدم اول شروع کرد تا قدم آخر؛ اما برای اجرای عملی بعد از کامل کردن برنامه‌ها باید از قدم آخر شروع کنید و نگاهی دائمی و امیدوارانه به قدم‌های اول داشته باشید تا به اهداف خود که موفقیت در امور شخصی و شغلیتان می‌باشد دست یابید. این کتاب برای اهل عمل طراحی شده است، پس در صورتی که خواهان موفقیت هستید و احساس می‌کنید اهل عمل نیستید و در میانه راه کار را رها می‌کنید، ابتدا باید عادت‌ها و افکار خوب را در ذهنتان پرورش دهید، بعد ادامه این کتاب را بخوانید.

در قانون هفدهم این کتاب می‌خوانید:

خودتان را به صورت فردی مجسم‌کنید که مدام رو به پیشرفت است. خودتان را موظف کنید که با تمرین مرتبِ روش‌های بالا بردن کارایی، آن‌ها را تبدیل به عادت کنید تا به طور اتوماتیک و به سادگی این روش‌ها را انجام دهید.

یکی از نیرومندترین جملاتی که برای این کار می‌توانید استفاده کنید این است: «فقط امروز! نگران نباش که این کار باعث شود برای همیشه تغییر کنی. اگر فکر خوبی است. فقط امروز آن را انجام بده.»

هر روز به خودتان بگویید: «من فقط همین امروز آماده می‌شوم و روز را با سخت‌ترین کار شروع می‌کنم.» از تأثیری که این روش روی زندگیتان می‌گذارد شگفت‌زده خواهید شد.

فهرست مطالب
پیشگفتار
فصل اول: راهنمای نظری
مقدمه کتاب قورباغه را قورت بده
برایان تریسی در مورد خودش می‌گوید
نتیجه‌گیری قورباغه را قورت بده
موفقیت
مدیریت زمان
«ضرورت و اهمیت برنامه‌ریزی»
فصل دوم: راهنمای عملی
«روش تعیین اهداف»
برنامه سالانه (قدم ششم)
برنامه ماهانه- هفتگی(قدم هفتم)
برنامه روزانه (قدم هشتم)
ادامه راه (قدم آخر نهم)
اوقات فراغت- انرژی بالا
«جدول نظارت»
«جملات انرژی بخش برایان تریسی»

توضیحات تکمیلی

نویسنده

یاسین خدامرادی

تعداد صفحات

۱۲۸ صفحه

چاپ

1393

شابک

978-600-7435-01-4

ناشر

انتشارات سفیر قلم