سیاست بازپرداخت و بازگشت

الف ) شرایط و ضوابط استفاده از سایت

استفاده از فروشگاه اینترنتی «سفیر قلم» به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی «سفیر قلم» بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

1. خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی safireghalam.book@gmail.comدرخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه کتبی اخذ نمایید.

2. ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در فروشگاه اینترنتی «سفیر قلم» در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، فروشگاه اینترنتی یاس بهشت مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت. این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروزرسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

3. کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح و کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

4. فروشگاه اینترنتی «سفیر قلم» هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

5. تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی «سفیر قلم» با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد.

6. سایر سایت ها و لینکهایی که برای ارائه اطلاعات بیشتر و کامل تر به کاربر در فروشگاه لینک شده اند مستقل بوده، و فروشگاه اینترنتی «سفیر قلم» مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.
7. ارتباط فروشگاه اینترنتی «سفیر قلم» با کاربران ، صرفا و بصورت متمرکز از طریق وب سایتwww.safireghalampub.com و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.

8. فروشگاه اینترنتیwww.safireghalampub.com به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد.

ب ) شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

1. از نظر حقوقی در معاملات ، فروشگاه اینترنتی «سفیر قلم» به آدرسwww.safireghalampub.com به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

2. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی «سفیر قلم» درج نموده است.

3. فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می رساند.

4. ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و تنها در بعضی از موارد، به ارزش برخی از کالاهای خاص اضافه می شود.

5. مکان و زمان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی «سفیر قلم» درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.

6. در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریک از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

7. خریدار با تحویل کالای ارسال شده و دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

8. خریدار موظف است در حالت پرداخت در محل، مبلغ قابل پرداخت را هنگام تحویل کالا بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه در موعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.

9.فروشنده حق دارد تحت شرایط و نظر دلخواه خود، محصول خریداری شده توسط خریدار را لغو و وجه را مسترد نماید.

ج ) شرایط حمل و تحویل کالا

توجه: نا بر شرایط شاید روش های مختلف در دسترس نباشد

تحویل فوری ( فقط تهران ) :

تحویل فوری فقط مختص سفارش هایی است که محل تحویل آن ها شهر تهران می باشد و شهرهای حومه تهران نمی توانند از این سرویس استفاده نمایند.سفارش هایی که در روزهای کاری و تا قبل از ساعت ۱۳ در سایت ثبت شوند در همان روز برای مشتری ارسال می گردند. و سایر سفارشات در روز کاری بعد برای مشتریان ارسال می گردند. قبل از ارسال ، هماهنگی های لازم جهت زمان و تاریخ ارسال با مشتری انجام خواهد شد.

پست سفارشی :

پست سفارشی یا پست عادی بدلیل هزینه کمتر نسبت به پست پیشتاز ، مرسوم ترین روش ارسال کالا در فروشگاه های اینترنتی کشور می باشد . در حال حاضر، سفارش های ارسال شده با سرویس پست سفارشی بسته به مقصد تحویل گیرنده ، بین ۳ تا ۷ روز در سراسر کشور تحویل داده می شوند.پس از ثبت سفارش و انتخاب سرویس پست سفارشی برای ارسال سفارش خود ، پیامکی حاوی شماره رهگیری برای شما ارسال می گردد و شما می توانید از آدرس زیر سفارش خود را پیگیری نمایید :
http://tntsearch.post.ir

پست پیشتاز :

سریع‌ترین سرویس پستی کشور، پست پیشتاز است که کلیه عملیات پستی آن از لحظه قبول مرسولات تا توزیع آن‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌گیرد. در حال حاضر، سفارش های ارسال شده با سرویس پست پیشتاز بسته به مقصد تحویل گیرنده ، بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت در سراسر کشور تحویل داده می شوند.پس از ثبت سفارش و انتخاب سرویس پست پیشتاز برای ارسال سفارش خود ، شماره رهگیری برای شما ارسال می گردد و شما می توانید از آدرس زیر سفارش خود را پیگیری نمایید :
http://tntsearch.post.ir

باربری :

در صورتی که تعداد اقلام سفارش شما زیاد و حجیم می باشد و یا محصولات سنگین وزن هستند ، بهتر است برای ارسال کالای خود روش باربری را انتخاب نمایید.کالا در این روش با توجه به موقعیت مکانی دریافت کننده بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت توسط باربری ارسال می گردد. لازم به ذکر است هزینه ارسال کالا در این روش بصورت پس کرایه می باشد. ( پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل کالا )

د ) شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش کالا

با هدف احترام به حقوق مشتری و در راستای اصل مشتری مداری ، تمامی کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی «سفیر قلم» با ۷ روز گارانتی تعویض عرضه می گردد .

از این رو چنانچه کالای خریداری شده با مشخصات مندرج در سایت مغایرت داشته باشد و یا دارای نقص ذاتی باشد ، مشتری می تواند ظرف مدت ۷ روز نسبت به تعویض آن اقدام نماید .
در صورت پشیمان شدن محصول به شرط سلامت فیزیکی کامل با کمال ادب و احترام پس گرفته خواد شد، ولی هزینه ارسال آن اخذ خواهد شد.

Rate this page