ادبیات کلاسیک جهان

ادبیات کلاسیک جهان

مشاهده همه 6 نتیجه

مادام کاملیا

۵۵.۰۰۰تومان

مادام کاملیا

کتاب مادام کاملیا نام یک اثر ادبی مشهور است که توسط الکساندر دومای (پسر)، نویسنده‌ی اهل فرانسه نوشته شده است. این کتاب یکی از بهترین آثار ادبی جهان و مشهورترین اثر نویسنده است. داستان کتاب، ماجرای عشق یک جوان از خانواده‌ای با اصل و نسب به دختری به نام مارگریت گوتیه است.

۵۵.۰۰۰تومان

رمان قصر آبی

۶۵.۰۰۰تومان

رمان قصر آبی

رمان قصر آبی دومین اثر مشهور لوسی ماد مونتگمری است. این رمان داستان فراموش نشدنی از شجاعت و عشق دختری به نام والنسی است که هیچ عشقی را در زندگی‌اش تجربه نکرده است. والنسی یک روز تصمیم می‌گیرد که به زندگی بی‌روح و کسل‌کننده‌ای که همیشه به او تحمیل شده خاتمه دهد‌ و روزهای باقیمانده‌ی عمرش را آنگونه که دوست دارد زندگی و عشقی واقعی را تجربه کند.

۶۵.۰۰۰تومان

کتاب غرور و تعصب

تماس بگیرید

کتاب غرور و تعصب

کتاب غرور و تعصب یکی از رمان‌های مشهور جهان نوشته جین آستین (۱۸۱۷-۱۷۷۵)، نویسنده زن انگلیسی است. این کتاب روایتگر زندگی اجتماعی و خانوادگی جامعه انگلیس در سده نونزدهم است.

تماس بگیرید

بلندی‌های بادگیر

۵۹.۰۰۰تومان

بلندی‌های بادگیر

کتاب بلندی‌های بادگیر اثر امیلی برونته که در ایران به نام عشق هرگز نمی‌میرد نیز شناخته می‌شود، یکی از شاهکارهای بی‌نظیر ادبیات کلاسیک جهان است. این رمان، داستان عشق آتشین و نافرجام دو عاشق است که بسیاری از اطرافیانشان را به نابودی می‌کشاند.

۵۹.۰۰۰تومان

بابا لنگ‌ دراز

۳۹.۰۰۰تومان

بابا لنگ‌ دراز

کتاب بابا لنگ‌ دراز اثر ماندگار و مشهور جین وبستر نویسنده‌ی آمریکایی است. این رمان مجموعه‌ای از نامه‌های دختری جوان به نام جودی آبوت است که برای یک مرد ثروتمند و نیکوکار می‌نویسد.

۳۹.۰۰۰تومان

زنان کوچک

۴۹.۰۰۰تومان

زنان کوچک

کتاب زنان کوچک داستانی جذاب از لوئیزا می الکات، به بیش از ۵۰ زبان ترجمه شده و به کتابی پرفروش تبدیل شده است. این کتاب توانسته از میان مرزهای فرهنگی و مذهبی عبور کند و به خوانندگان خود در زمینه‌هایی چون صداقت، سخت‌کوشی، عشق حقیقی و اتحاد خانواده، درس‌های اخلاقی با ارزشی بدهد.

۴۹.۰۰۰تومان