رمان

رمان

مشاهده همه 10 نتیجه

سرزمین گوجه های سبز

۸۹.۰۰۰تومان

سرزمین گوجه های سبز

کتاب سرزمین گوجه های سبز نوشته هرتا مولر نویسنده، شاعر، و مقاله‌نویس رومانیایی‌تبار آلمانی است که در سال ۲۰۰۹ برای همین اثر ناب‌اش یعنی «سرزمین گوجه‌های سبز» موفق به دریافت جایزه نوبل ادبیات شد.

مولر و خانواده‌اش که جزو اقلیت آلمانی کشور رومانی بودند، آزارهای متعددی از سوی حکومت نیکولای چائوشسکو دیدند. هرتا، به دلیل عدم همکاری با پلیس مخفی حکومت دیکتاتور رومانی در دهه۱۹۷۰، به شدت تحت فشار قرار گرفت و به‌خاطر خودداری از همکاری با پلیس مخفی رژیم کمونیستی رومانی، از کشورش اخراج شد و در سال ۱۹۸۷ به آلمان مهاجرت کرد.

۸۹.۰۰۰تومان

کتاب وداع با اسلحه

تماس بگیرید

کتاب وداع با اسلحه

کتاب وداع با اسلحه داستان آن درباره جوانی آمریکایی با نام فردریک هنری است که با درجه ستوان در جنگ جهانی اول در بخش آمبولانس‌ها در ارتش ایتالیا، خدمت می‌کند. عنوان آن از شعری گرفته شده که جرج پیل در سده ۱۶ میلادی سروده‌است.

در فیلم در عشق و جنگ به کارگردانی و تهیه کنندگی ریچارد اتنبرا محصول سال ۱۹۹۶، بخش‌هایی از زندگی واقعی همینگوی که در این کتاب نیز آمده‌؛ به تصویر کشیده شده‌است.

تماس بگیرید

گتسبی بزرگ

۸۴.۰۰۰تومان

گتسبی بزرگ

کتاب گتسبی بزرگ نوشته‌ی اسکات فیتز جرالد، بدون شک یکی از برترین رمان‌های قرن بیستم است که در اوج ظرافت و هنر، پیام‌های خود را در قالب هوس، هرزگی، تباهی و بی‌قیدی که همه در ثروت نهفته، به مخاطب عرضه می‌کند.

۸۴.۰۰۰تومان

نامه‌ به کودکی که هرگز زاده نشد

کتاب نامه‌ به کودکی که هرگز زاده نشد را می‌توان به نوعی بهترین کتاب اوریانا فالاچی نامید. این کتاب با زاویه‌ی دید اول شخص و در قالب نامه‌ای از طرف یک زن جوان که گویا خود نویسنده است، خطاب به جنینی که در شکم خود دارد، نوشته شده تا فرزند نازاده‌اش را از مشکلات دنیا و بی‌رحمی‌های آن آگاه سازد.

۶۵.۰۰۰تومان

مزرعه‌ی حیوانات

۵۵.۰۰۰تومان

مزرعه‌ی حیوانات

کتاب مزرعه‌ی حیوانات شاهکار جورج اورول که در ایران به نام قلعه‌ی حیوانات نیز شناخته می‌شود، رمانی کوتاه و تمثیلی درباره‌ی گروهی از جانوران اهلی است که در اقدامی آرمان‌گرایانه و انقلابی، انسان‌ها را از مزرعه‌شان فراری می‌دهند تا خود، اداره‌ی مزرعه را به دست گیرند و برابری و رفاه را در جامعه‌ی خویش برقرار سازند.

۵۵.۰۰۰تومان

بلندی‌های بادگیر

۵۹.۰۰۰تومان

بلندی‌های بادگیر

کتاب بلندی‌های بادگیر اثر امیلی برونته که در ایران به نام عشق هرگز نمی‌میرد نیز شناخته می‌شود، یکی از شاهکارهای بی‌نظیر ادبیات کلاسیک جهان است. این رمان، داستان عشق آتشین و نافرجام دو عاشق است که بسیاری از اطرافیانشان را به نابودی می‌کشاند.

۵۹.۰۰۰تومان

بابا لنگ‌ دراز

۳۹.۰۰۰تومان

بابا لنگ‌ دراز

کتاب بابا لنگ‌ دراز اثر ماندگار و مشهور جین وبستر نویسنده‌ی آمریکایی است. این رمان مجموعه‌ای از نامه‌های دختری جوان به نام جودی آبوت است که برای یک مرد ثروتمند و نیکوکار می‌نویسد.

۳۹.۰۰۰تومان

عامه پسند

۸۴.۰۰۰تومان

عامه پسند

کتاب عامه پسند را می‌توان به نوعی بهترین رمان چارلز بوکوفسکی نامید. بوکوفسکی در این اثر با بهره‌گیری از طنزی تلخ سعی کرده است تا پوچی انسان امروزی را هر چه بیشتر نمایان کند.

۸۴.۰۰۰تومان

زنان کوچک

۴۹.۰۰۰تومان

زنان کوچک

کتاب زنان کوچک داستانی جذاب از لوئیزا می الکات، به بیش از ۵۰ زبان ترجمه شده و به کتابی پرفروش تبدیل شده است. این کتاب توانسته از میان مرزهای فرهنگی و مذهبی عبور کند و به خوانندگان خود در زمینه‌هایی چون صداقت، سخت‌کوشی، عشق حقیقی و اتحاد خانواده، درس‌های اخلاقی با ارزشی بدهد.

۴۹.۰۰۰تومان

شازده کوچولو

۵۵.۰۰۰تومان

شازده کوچولو

آنتوان دوسنت اگزوپری، در کتاب شازده کوچولو زبانی صمیمی و تأثیر گذار دارد. او در این داستان خستگی و دلزدگی‌اش از دنیای بزرگترها را بیان می‌کند و با زبانی کودکانه حرف می‌زند اما با این وجود نمی‌توان شازده کوچولو را کتابی صرفاً کودکانه دانست زیرا اگزوپری اصولاً نویسنده‌ای برای کودکان نیست.

۵۵.۰۰۰تومان