روانشناسی

کتاب های روانشناسی ، متحول کننده و تاثیرگذار در عرصه های مختلف زندگی

مطالعه کتاب های روانشناسی شناخت بهتری از شخصیت افراد می دهد و کمک می کند تا رفتار اطرافیان را بهتر تحلیل کنید و در نهایت ارتباط موثرتری در روابط اجتماعی، خانوادگی، محل کار و … داشته باشیم.

یک سری از کتاب های روانشناسی بیشتر شما را متوجه ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه‌تان می‌کنند و یک سری دیگر به صورت کاربردی به شما آموزش می‌دهد که چطور راهی برای حل مشکلات در زندگی دست پیدا کنیم.

درک مدل رفتاری افراد و شخصیت شناسی آن ها موجب می شود تا راحت تر در جامعه زندگی کنیم، تاثیر بگذاریم و در مسیر دلخواه خود گام برداریم و توانایی‌های روحی خودمان را تقویت کنیم.

انتشارات سفیرقلم مجموعه ای ارزشمند و برگزیده از کتاب های روانشناسی به نشر رسانده، کتاب هایی که در لیست زیر آمده زندگی افراد بسیار زیادی را متحول و آن ها را به سمت موفقیت در عرصه های مختلف زندگی سوق داده است.

مشاهده همه 11 نتیجه

زندگی را شکلات کنیم

۸۹.۰۰۰تومان

زندگی را شکلات کنیم

کتاب زندگی را شکلات کنیم، راهکارهایی طلایی برای رسیدن به آرامش و خوشبختی در زندگی را بیان می‌کند. محمد صادقی سیار در این کتاب زیباترین جملات و راهکارهای عملی برای خلق زندگی آرمانی و ایده‌آل را بازگو می‌کند. زندگی را شکلات کنیم شامل مطالبی از جمله کسب مهارت‌های زندگی، آمیختن زندگی توأم با عشق و شیرینی و آفرینش لحظه‌های ناب در زندگی است.

۸۹.۰۰۰تومان

مادر و پسر: راهکارهای ساده برای تربیت پسران

در کتاب مادر و پسر، راهکارهایی ساده برای تربیت پسران ارائه شده است. این کتاب اثر ملیسا هریسون و هری اچ هریسون جونیور است که رازهایی را درباره ارتباط مادر و پسر آشکار می‌کند تا مادران بتوانند پسرانی قوی و موفق تربیت کنند.

۸.۰۰۰تومان

راهکارهای عملی برای ورود به قلب همسر

در کتاب راهکارهای عملی برای ورود به قلب همسر راهکارهایی کلیدی و مؤثر برای شناخت بهتر زنان ارائه گردیده تا آقایان با مطالعۀ آن، در جهت درک دنیای درونی زنان و کامیابی در زندگی زناشویی قدم به پیش نهند.

۱۲.۰۰۰تومان

راهکارهای عملی برای ورود به قلب آقایان

کتاب راهکارهای عملی برای ورود به قلب آقایان کتابی است برای خانوم‌ها که توسط محمد صادقی سیار نوشته شده است. در این کتاب یکسری راهکارهای کلیدی و مؤثر برای شناخت بهتر مردان ارائه گردید تا بانوان با مطالعۀ آن، در جهت قدم نهادن در دنیای درونی مرد زندگی‌خود به کامیابی در زندگی زناشویی برسید.

۱۲.۰۰۰تومان

رازهای جادویی برای درک بهتر آقایان

محمد صادقی در کتاب رازهای جادویی برای درک بهتر آقایان، راهکارهای ساده و عملی برای درک بهتر آقایان ارائه کرده است که می‌توان با بهره‌گیری از آن‌ها به شناخت و درک بهتر دنیای مردان دست یافت.

۸.۹۰۰تومان

رازهای جادویی برای درک بهتر خانم‌ها

لیلا خانه دان در کتاب رازهای جادویی برای درک بهتر خانم‌ها، راهکارهای ساده و عملی برای درک بهتر خانوم‌ها ارائه کرده است که می‌توان با بهره‌گیری از آن‌ها به شناخت و درک بهتر دنیای زنان دست یافت.

۸.۹۰۰تومان

مادر و دختر: راهکارهایی ساده برای تربیت دختران

در کتاب مادر و دختر، راهکارهایی ساده برای تربیت دختران ارائه شده است. این کتاب اثر ملیسا هریسون، برندۀ اولین جایزه افتخارات پورتسموث و هری اچ. هریسون نویسندۀ موفق است.

۸.۰۰۰تومان

پدر و دختر: راهکارهای ساده برای تربیت دختران

در کتاب پدر و دختر، راهکارهایی ساده برای تربیت دختران ارائه شده است. این کتاب اثر هری اچ هریسون جی آر نویسندۀ موفق است.

۸.۰۰۰تومان

پدر و پسر: راهکارهای ساده برای تربیت پسران

در کتاب پدر و پسر، راهکارهایی ساده برای تربیت پسران ارائه شده است. این کتاب اثر هری اچ هریسون جی آر نویسندۀ موفق است.

۸.۰۰۰تومان

چگونه دیگران را جذب خود کنیم

تاب چگونه دیگران را جذب خود کنیم، نوشتۀ محمد صادقی سیار، به شما می‌گوید که تلاش و توجه تمام و کمال به نیازها و خواست‌های دیگران می‌تواند به ما این اطمینان را بدهد تا به چهره یک فرد جذاب تبدیل شویم.

۸.۹۰۰تومان

خیلی زود دیر می‌شه!؟

تماس بگیرید

خیلی زود دیر می‌شه!؟

کتاب خیلی زود دیر می‌شه، بر اساس کتاب «قورباغه را قورت بده!» از برایان تریسی نوشته شده است. یاسین خدامرادی نویسنده این کتاب سعی کرده فاصله بین اندیشه و عمل را طوری کوتاه کند که دوستداران موفقیت مسیر کوتاه‌تری را برای رسیدن به اهداف خود طی کنند.

تماس بگیرید